Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye insanış, dünya üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çısoy bir Ilim âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak münhasıran başına öne çısoy en koca oranda ilaç bâtınerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu koca adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çalışmak istediği meydanı abartmak talip Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na için insanın olgun cebelarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çalışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle ertelenmek istemeyen mebdearı mealında ülkesini durmadan söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent mebdevuruları ile de meşhurdur. 143 tane mebdevurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedi gelişen vakalarda hızlı sonuç alınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzlükında bundan sonra hak bir kompetan olmasıyla alay malay kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koca bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında bucak edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet sürülen flavonol glikozit esaslı tamamlanmak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise avam arasında en çok patent mebdevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim âdemı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çalışmalarla insanlık evveliyatına faydasını hiç natamam etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı kuruluşsı sayesinde balkı fiillere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü neticelar elde etse birlikte asla çalışmalarından vazgeçmemiş durmadan olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay tamamlanmak üzere iyileştirme yuğrunda geliştirdiği birlikteşkeleri keşfederek insanlık evveliyatına koca bir bağışı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese de bazı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek ödemek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan ağırlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf malum şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de sükselı olmuştur. Tek kötü (kanat yardım) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonra ise 25’e andıran ülkede ruhsatı alınmıştır. Tam çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birkötü şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda bucak almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan Yardımcısıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca birlikteşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak fiiller üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta kanatıkların geçmesi bâtınin mukannen bir zamanı beklesek birlikte bazenları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de bâtınerisinden zahmetsiz bir biçimde iyileştirme edebilmek bâtınin bu kullanılıyor. Başkaca eşeysel fiillev bozukluğunu da iyileştirme kılmak bâtınin kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış felakete karşı mukavemetli ve ağırlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent mebdevurularının 2000 adetine andıranın pay sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı fiilleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her zaman kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri konut istirahatlarine maruz kalan dünya toplumlarında birkötü alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Konuyla ilgili görüşünü bildirme fail Spektral Holding Yönetim Yerleşmiş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına kuruluşlabilecek en essah katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Ilim âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koca miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna nazir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da koca gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde bucak meydan sair bilgi adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok koca bir oranda farmasötik birlikteneşelendiren patentinin pay sahibi olması ve mebdevurusunu ilk yaratıcı koca olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı duhulimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın baş fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık meydanında çalışmalarını durmadan vâsileterek durmadan faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birkötü el Türkiye Senenin Ilim âdemı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde değil yurt dışında yani kürevi anlamda da birkötü ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların alınlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile alay malay balkı fiillere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz bâtınin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı fiile yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birkötü farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken nazir faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çalışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma paha yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda bucak meydan bir kızıl sahası ile alay malay mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha değfiilikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit paha yahut miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a tabi metal ruhsatları ile sağlamlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru ast kuruluşsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili de olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni marj modülü(staking) projemize daimî güvence olarak fiiltiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir yöntem güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.sutaş ve 18.06.2020 eser zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası tamamlanmak üzere iki endüstriyel hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan makaslamaklı açıklamada içtihatlerine bucak verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koca katma paha sağlama potansiyeline malik bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise saf gereç kuruluşsındaki abur cuburluklar sayesinde güçlü derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik en planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine amelî rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada bucak meydan inceliklara için hassaten, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://sehitkamilhaliyikama.name.tr/ https://kutuphaneler.name.tr/ https://batmanwebtasarimseo.name.tr/ https://parakazanmak.name.tr/ https://perdearkasi.name.tr/ https://howmuchiron.enpatika.com/ https://willitsink.enpatika.com/ https://howmuchis1kg.enpatika.com/ https://howmuchis1ton.enpatika.com/ https://howmuchisgold.enpatika.com/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
zonguldak escort elazığ escort kütahya escort osmaniye escort Çanakkale escort ığdır escort gaziantep escort puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
https://yatirimsiz-bonus.com Steroid Satın Al Puro Satın Al
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
puro satın al sigara satın al betsat casino bahis siteleri onwin bahigo betsat steroid satın al korsan taksi korsan taksi https://www.sohbetci.net.tr/
https://escortnova.com/