hostingadresi.com: Tema

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde vahit bir sunucu üzerinde, sunucunun bant enliliği ve fiziksel gücüne nazaran bir araba sayıda hosting çitndırılabilir, lakırtı gelimi ortalama bir soy bilgisayarından oluşturulacak bir sunucu 100 sayı linux hosting çitndırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve faik yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir araba hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu bant enliliği ya da trafik, şayet varsa elektrik ücreti şayet istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşmaya bentlı olarak sizin muhaliflamanız müstelzim ücretlerdir, bunun haricinde fiziksel olarak sunucuyu çalışır durumda veri centera doğrulama etmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu iş sunulabilir, esasen almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı şeşnda bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada vahit fark size ilgilendiren bir sınır dahilinde bir den bir araba hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette istek ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bentlı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kavil bitiminde sunucunun size ilgilendiren olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziksel makinanın ortalama maliyetini ve buna bentlı olarak bant enliliği ve elektrik ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Anonsör
Bu hizmette istek ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bentlı olarak sizin adınıza fiziksel bir sunucu üzerinden kaynar paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız kaynar CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://sehitkamilhaliyikama.name.tr/ https://kutuphaneler.name.tr/ https://batmanwebtasarimseo.name.tr/ https://parakazanmak.name.tr/ https://perdearkasi.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al