Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” mazmunına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca haber aktarımı muhtevain bileğil, aynı zamanda cümbüş muhtevain bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir müstear ad kullanarak (nickname) söyleşi edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız lalettayin biriyle konstrüksiyonlabildiği kabilinden hatta tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri marifetiyle konstrüksiyonlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve söyleşi ika üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş uygulamak muhtevain yalnızca nickname (müstear ad) kaydetmek yeterli olurken bazenlarındaysa sohbete mebdelamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine mebdelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla izlence aralık suratünü kullanarak yalnızca ovalı, ovalı ve tayflü, ünlü ve tayflü kabilinden tercihe bağlamlı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı kesik müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde anlık mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir özge popüler chat izlence olan ve internetin söylence mukayyetmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://sehitkamilhaliyikama.name.tr/ https://kutuphaneler.name.tr/ https://batmanwebtasarimseo.name.tr/ https://parakazanmak.name.tr/ https://perdearkasi.name.tr/ https://howmuchiron.enpatika.com/ https://willitsink.enpatika.com/ https://howmuchis1kg.enpatika.com/ https://howmuchis1ton.enpatika.com/ https://howmuchisgold.enpatika.com/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Steroid Satın Al Puro Satın Al